2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby RP Ostrava – okr. F. Místek, Nový Jičín, Vsetín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění úklidových prací v rozsahu pravidelných vnitřních úklidů, pravidelných specifikovaných úklidů (mytí oken) a úklidu dle provozních potřeb Regionální pobočky Ostrava v objektech Nový Jičín, Bílovec, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín a Odry situovaných ve Zlínském a Moravskoslezském kraji. Součástí poskytovaných úklidových prací budou také ekologické čisticí prostředky, úklidové potřeby, úklidová technika a vybavení sloužící pro výkon této služby. Dále budou součástí předmětu plnění dodávky čisticích prostředků a hygienických potřeb objednaných dle aktuálních potřeb a požadavků zadavatele, které dodavatel bude dodávat do předmětných objektů.
Interne Kennung: 2600081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku dle § 100 odst. 1 až 3 ZZVZ Zadavatel v souladu se ZZVZ vyhrazuje změnu závazku (dále také „opce“) dle § 100 odst. 1 až 3 ZZVZ dle níže uvedených podmínek: 1) Dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ – Změna rozsahu, inflační a mzdová doložka Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu rozsahu služeb a dodávek (poměrné navýšení celkového objednávaného množství) čisticích prostředků a hygienických potřeb v návaznosti na případné rozšíření rozsahu poskytování úklidových prací. K inflační a mzdové doložce blíže v čl. 5 tohoto HDZD. 2) Dle ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ – Změna dodavatele Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy uzavřená smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena: • v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele, • v důsledku právního nástupnictví v souvislosti s přeměnou dodavatele, jeho smrtí nebo převodem jeho závodu, popřípadě části závodu, kdy nový dodavatel splňuje kritéria kvalifikace stanovená v této zadávací dokumentaci • v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle § 83 ZZVZ. • zánikem právnické osoby bez právního nástupce, • dohodou smluvních stran, • výpovědí, • odstoupením od smlouvy jedné ze smluvních stran z důvodů uvedených v Příloze č. 1 HDZD – Obchodní podmínky. Nastane-li některý z případů popsaných v předchozí větě, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel u tohoto dodavatele provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení. Postup dle předchozího odstavce se použije obdobně pro další dodavatele v pořadí, pokud před nimi dle hodnocení nabídek umístěný dodavatel smlouvu odmítne uzavřít, neposkytne součinnost k jejímu uzavření, nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud jsou naplněny důvody pro jeho vyloučení nebo již neexistuje. V případě vyhrazené změny dodavatele budou ceny stanoveny podle nabídky, kterou podal další dodavatel v pořadí do zadávacího řízení na veřejnou zakázku. Tyto ceny bude však možné po uzavření smlouvy navýšit uzavřením dodatku ke smlouvě, a to dle postupu stanoveného v čl. 5. HDZD. Navýšení bude aplikováno na ceny stanovené v nabídce dodavatele za každý celý kalendářní rok, který uplynul od podání nabídky dodavatelem v zadávacím řízení. 3) Dle ustanovení § 100 odst. 3 ZZVZ – Jednací řízení bez uveřejnění Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění, a to po celou dobu plněni této veřejné zakázky, pro poskytnutí nových dodávek a úklidových prací nad rámec prací vymezených v této HDZD, a to v rozsahu nezbytném pro zajištění nově vzniklých a odůvodněných potřeb (např. rozšíření stávajících ploch úklidu, zajištění úklidu v novém objektu, stěhování do jiného objektu) zadavatele. Předmětem této vyhrazené změny závazku bude provádění úklidových prací v souladu s touto zadávací dokumentací i v nově vzniklých nebo rozšířených pracovištích zadavatele. Vyhrazenou změnu závazku je zadavatel oprávněn uplatnit vůči vybranému dodavateli, s nímž dojde k uzavření smlouvy za podmínek stanovených ZZVZ. 4) Předpokládaná hodnota opce podle § 100 odst. 1 a 3 ZZVZ bude činit maximálně 710 421,00 Kč bez DPH.