525540-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten für Brücken – Rozbudowa ulicy Kresowej w Kołobrzegu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa ulicy Kresowej w Kołobrzegu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową publicznej drogi gminnej – ul. Kresowej, w zakresie rozbiórki istniejącej estakady i budowy nowej wraz z przebudową przyległych do nie ulic w miejscowości Kołobrzeg. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty: a) Mostowe, b) Drogowe, c) Sanitarne, d) Elektryczne, e) Telekomunikacyjne, f) Przygotowanie i utrzymanie dróg objazdowych do Osiedla Podczele, g) Organizacja ruchu na czas robót, h) Dokumentacja powykonawcza, i) Tablice informacyjne, j) Zabezpieczające w zakresie ochrony środowiska
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRozbudowa ulicy Kresowej w Kołobrzegu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień