2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interieurarchitectuuropdracht SKZ en Psychiatrie (SPOT)
Beschreibung: Erasmus MC werkt aan de nieuwbouw van SPOT, met daarin o.a. het Sophia Kinderziekenhuis (SKZ) en Psychiatrie. Voor de bouwdelen SKZ en Psychiatrie, alsmede de algemene ruimten, van de nieuwbouw van SPOT is Erasmus MC op zoek naar een interieurarchitect. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: ESA2303R010
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79932000 Innenarchitektendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Interieurarchitectuuropdracht SKZ en Psychiatrie
Beschreibung: Zie selectiestukken. Zie selectiestukken.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros