525586-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych – uzupełnienie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę produktów leczniczych – uzupełnienie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.17 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Zamawiający wymaga dostarczenia w zakresie: 1) Pakietu nr 2 - bezpłatne użyczenie 10 sztuk pomp do żywienia pozajelitowego wraz z serwisem przez cały okres obowiązywania umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.1
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 - Leki
BeschreibungZgodnie z Załącznikiem nr 1.17