See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. zaworów i szafek hydrantowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 213761-2025
Interne Kennung: 23/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-639982
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa szafek hydrantowych górniczych zawieszanych z wężem min. 20 m prądownicą typu zamykanego min. 16 bar ZnAI ø52 w ilości 1 953 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa szafek hydrantowych górniczych zawieszanych pustych w ilości 1 647 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa wstawek hydrantowych żeliwnych DN-200 min. 16 bar szerokość 68 mm grubość 33 mm gwint wylotu G2 w ilości 226 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131150 Steigrohrventile
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Dostawa wstawek hydrantowych żeliwnych DN-150 min. 16 bar szerokość 50 mm grubość 25 mm gwint wylotu G2 w ilości 2 799 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Dostawa wstawek hydrantowych żeliwnych DN-100 min. 16 bar szerokość 46 mm grubość 25 mm gwint wylotu G2 w ilości 966 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Dostawa zaworów hydrantowych MOS skośnych grzybkowych DN50 min. 25 bar z nasadą MOS ø52 w ilości 2 447 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Dostawa zaworów hydrantowych górniczych MOS skośnych grzybkowych DN50 min. 25 bar z nasadą ZnAI ø52 w ilości 3 025 szt.
Interne Kennung: 23/PM/25 - Zadanie 7