2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van A-kaarten (Mifare contactloze beveiligde smartcards)
Beschreibung: De A-kaart is de spaar- en voordelenkaart van Stad Antwerpen. Gebruikers sparen punten door deel te nemen aan cultuur-, sport- en andere vrijetijdsactiviteiten. Gespaarde punten kunnen omgeruild worden voor kortingen of andere voordelen. Voor wie het financieel moeilijk heeft, is de A-kaart ook een persoonlijke kortingskaart die recht geeft op een kansentarief. Tot slot wordt de A-kaart ook gebruikt als bibliotheekpas, als kaart waarmee de ondergrondse sorteerstraatjes bediend kunnen worden en als toegangskaart tot onbemande sportzalen. Punten kunnen gespaard worden aan diverse (onbemande) spaarzuilen die over het hele grondgebied van stad Antwerpen zijn geplaatst, zowel op stedelijke locaties als bij partners van de stad. Het voorwerp van de opdracht is het afsluiten een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van A-kaarten, zijnde kaarten van het type MIFARE DESFire 4K EV3.
Interne Kennung: DP-A-C00873
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30162000 Chipkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00873 - 1
Interne Kennung: 1