See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17, zwanego dalej Zamawiającym. Zamówienie jest realizowane w ramach UMOWY NR FENX.06.01-IP.03-0077/25-00/5/2026/79 Projektu FENX.06.01-IP.03-0077/25 pn. "Inwestycje w obszarze AOS i rozwój opieki jednego dnia w UDSK w Białymstoku" w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027". 2. Przedmiot zamówienia jest realizowany zgodnie z zasadą "Nie czyń poważnych szkód" (DNSH) (Do No Significant Harm) w rozumieniu art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniającego rozporządzenie (UE) 2019/2088 (Dz. Urz. UE L198 z 18.06.2020 r., str. 13, z późn. zm.). 3. W szczególności Wykonawca oświadcza i zapewnia, że działania realizowane w ramach realizacji przedmiotu umowy nie będą powodowały znaczących szkód dla żadnego z celów środowiskowych, o których mowa w art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852. 10. oraz w ustawie z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2024 r. poz. 1112). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PN-34/26/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat EEG - pomiar 24 godzinny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen
Los: LOT-0002
Titel: Holter EEG
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0003
Titel: Wirówka z wirnikiem
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: Pompy infuzyjne strzykawkowe, Pompy objętościowe
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0005
Titel: Kolonoskop pediatryczny
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen