See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny pre strediská a prevádzky Centra účelových zariadení
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie DNS, ktoré bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie potravín. Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Predmet zákazky, DNS, je rozdelený do kategórií 1. Čerstvé pečivo, chlieb, pekárenské výrobky 2. Čerstvé ovocie a zelenina 3. Mlieko, mliečne a lahôdkové potraviny, vajcia 4. Chladená a mrazená hydina a ryby 5. Čerstvé mäso, mäsové výrobky 6. Hlboko mrazené - zelenina, ovocie, mäso, polotovary 7. Základné a konzervované potraviny 8. Zmrzlina, nanuky 9. Lahôdky (šaláty) 10. Nápoje 11. Cukrovinky Predmet zákazky (kategória) bude spravidla ďalej rozdelený na 3 samostatné časti/logické celky podľa dislokácie stredísk v rámci Slovenska, a to STRED (Donovaly, Banská Bystrica, Krupina), VÝCHOD (Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Spišská Nová Ves) a ZÁPAD (Bratislava, Senec, Trnava, Piešťany, Duchonka, Pezinok, Malacky). Podrobnejšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 08/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001