See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych (CPV: 33.69.00.00-3, 33.65.21.00-6) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części nr 1-235). Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2022 poz. 974 z późn. zm.) lub/i ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U. 2022r. poz. 2301 z późn. zm.) – jeżeli dotyczy. W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy zawarty w załączniku nr 5 do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. W celu złożenia oferty Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: Nie podlegają wykluczeniu, Spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie; uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedłoży aktualne zezwolenie na prowadzenie działalności objętej przedmiotem zamówienia, tj. zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej albo zezwolenie na wytwarzanie, jeżeli wykonawca jest wytwórcą lub odpowiednio w przypadku wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny – zezwolenie na prowadzenie składu zawierające uprawnienia w zakresie obrotu produktami leczniczymi – jeżeli dotyczy, sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu jednej z okoliczności wskazanych: a) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art. 111 ustawy Pzp, b) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, c) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: Rozporządzenie Rady UE). Zamawiający nie przewiduje wykluczenia fakultatywnych podstaw wykluczenia Wykonawcy (art. 109 ust. 1 ustawy Pzp). Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia (art. 110 ust. 1 ustawy Pzp). W szczególności w celu realizacji zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady UE, Zamawiający przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne, może zażądać od Wykonawcy potwierdzenia aktualności złożonego w tym zakresie oświadczenia. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2, 5 ustawy Pzp, jeśli udowodni Zamawiającemu, że spełnił przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. Z postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku zamówienia o wartości równej lub przekraczającej wyrażoną w złotych równowartość kwoty dla robót budowlanych – 20 000 000 euro, a dla dostaw lub usług – 10 000 000 euro, wyklucza się wykonawcę, który udaremnia lub utrudnia stwierdzenie przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywa ich pochodzenie, w związku z brakiem możliwości ustalenia beneficjenta rzeczywistego w rozumieniu art. 2 ust. 2 pkt 1 usta-wy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2019 r. poz. 1115, 1520, 1655 i 1798) -art. 108 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z tym Wykonawcy nie składają wraz z ofertą oświadczenia JEDZ, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych określonych w § X SWZ. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 324956-2026
Interne Kennung: D10.251.25.G.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 44 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części nr 1-235). W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 44
Los: LOT-0002
Titel: cz. 75 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 75
Los: LOT-0003
Titel: cz. 90 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 90
Los: LOT-0004
Titel: cz. 91 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 91
Los: LOT-0005
Titel: cz. 115 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 115
Los: LOT-0006
Titel: cz. 128 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 128
Los: LOT-0007
Titel: cz.148 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz.148
Los: LOT-0008
Titel: cz. 149 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 149
Los: LOT-0009
Titel: cz. 156 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 156
Los: LOT-0010
Titel: cz. 163 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 163
Los: LOT-0011
Titel: cz. 190 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 190
Los: LOT-0012
Titel: cz. 191 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 191
Los: LOT-0013
Titel: cz. 196 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 196
Los: LOT-0014
Titel: cz. 199 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 199
Los: LOT-0015
Titel: cz. 200 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 200
Los: LOT-0016
Titel: cz. 202 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 202
Los: LOT-0017
Titel: cz. 209 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 209
Los: LOT-0018
Titel: cz. 210 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 210
Los: LOT-0019
Titel: cz. 217 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 217
Los: LOT-0020
Titel: cz. 218 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 218
Los: LOT-0021
Titel: cz. 224 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 224
Los: LOT-0022
Titel: cz. 229 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 229
Los: LOT-0023
Titel: cz. 232 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 232
Los: LOT-0024
Titel: cz. 234 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 234