See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz drvne sječke i višemetrice za BE-TO Osijek
Beschreibung: Prijevoz drvne sječke i višemetrice za BE-TO Osijek
Interne Kennung: 27-V-72/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000