525728-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten – Stavebné práce na pozemných stavbách
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavebné práce na pozemných stavbách
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na uskutočnenie stavebných prác a súvisiacich služieb ako napríklad oprava a údržba budov, montovaných konštrukcií, striech, kanalizácie, sanácia a asanácia budov/pozemných stavieb, výmena okien a iné. Predmetom zákazky je vytvorenie DNS na stavebné práce súvisiace s pozemnými stavbami, ktoré sú zaradené podľa slovníka obstarávania v rozsahu skupiny 45000000-7 – stavebné práce uvedenej v Spoločnom slovníku obstarávania (CPV). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Cieľom zriadenia dynamického nákupného systému je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich aktuálnych potrieb. Jednotlivé výzvy, resp. čiastkové zákazky budú obsahovať všetky potrebné informácie na spracovanie ponuky, t.j. kritériá na vyhodnotenie ponúk a pravidlá spôsobu vyhodnotenia ponúk, konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobnú špecifikáciu, konkrétne miesta uskutočnenia predmetu zákazky, požiadavky spoločensky zodpovedného verejného obstarávania, prípade informáciu o spolufinancovaní z fondov Európskej únie.
Interne Kennung: 100007/2024/ODDVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001