See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio - Leermiddelen 2
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Leermiddelen Voortgezet Onderwijs en ziet op de levering van een gedeelte van de leermiddelen voor Curio.
Vorherige Bekanntmachung: 626245-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
525736-2025 - Resultaat
Nederland – Leermiddelen – NU Curio - Leermiddelen 2
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Curio - Leermiddelen 2
Eerdere aankondiging: 626245-2023
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000