2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup przyczepy - kontenera ze sprzętem do dekontaminacji (sprzętu i infrastruktury) w tym sprzętu do dekontaminacji oraz ubiorów zastępczych”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup przyczepy - kontenera ze sprzętem do dekontaminacji (sprzętu i infrastruktury) w tym sprzętu do dekontaminacji oraz ubiorów zastępczych” kody CPV 34223300-9 - Przyczepy, kody CPV 34223000-6 - Przyczepy i naczepy kody CPV 34114110-3 - Pojazdy ratownicze kody CPV 34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych kody CPV: 34200000-9 - Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy, kody CPV: 34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach, kody CPV: 39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34223330 Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793) - zwanej dalej także ustawą PZP. Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej w niniejszym postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Wykonawca poniesie wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy PZP. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Zgodnie z art. 257 pkt 1 PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia stosuje się przepisy przywołanej ustawy PZP oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W sprawach nieuregulowanych ustawą PZP zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.
Haupteinstufung (cpv): 34223300 Anhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen, 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34223330 Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern, 39330000 Desinfektionsausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak