See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BADANIA GENETYCZNE
Beschreibung: Świadczenia gwarantowane w rodzaju świadczeń świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie – BADANIA GENETYCZNE – obszar kontraktowania: WOJ. OPOLSKIE
Interne Kennung: 08-26-000037/SOK/11/1/11.1210.053.02/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KONKURS OFERT 2026_SOK_KONKURS_OFERT_BADANIA GENETYCZNE
Beschreibung: Świadczenia gwarantowane w rodzaju świadczeń świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie – BADANIA GENETYCZNE