2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky laboratorních diagnostik
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS pro zadávání veřejných zakázek v DNS na průběžné dodávky diagnostik nebo diagnostik, spotřebního, provozního a veškerého dalšího materiálu s možností výpůjčky analyzátorů včetně příslušenství pro vyšetření prováděná převážně pro pacienty FNOL.
Interne Kennung: VZ-2024-000327
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001