525794-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych wraz z uzyskaniem wymaganych prawem kompletnych i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”. 2. Zakres dokumentacji projektowej obejmuje dwa zadania: Zadanie I - Przebudowa ul. Czajkowskiego od ul. Sołtysowickiej do AWL. Zadanie II – Przebudowa ul. Koszarowej od ul. Przybyszewskiego do AWL.
Interne KennungZP/44/PN/08180/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania 08180 pn. „Przebudowa ul. Czajkowskiego i Koszarowej do AWL”.