2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ Jana Vodňanského – stavba - technický dozor
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění a provedení výkonu technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci minimálně pětičlenným týmem osob v průběhu realizace pozemní stavby, včetně zajištění technického dozoru nad CDE a vytvořením informačního modulu/ kontejneru pro správu a údržbu objektu novostavby „ZŠ Jana Vodňanského – stavba“ tak, aby byla zajištěna komplexní kontrolní a koordinační činnost vedoucí k úspěšné realizaci stavby a předání potřebných informací o použitých technologických zařízeních a o skutečném provedení technologií TZB pro opravy a údržbu po celou dobu životního cyklu objektu ZŠ.
Interne Kennung: SZ MČ P7 258429/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo nahradit vybraného dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, budou-li splněny tyto podmínky: a) nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem, b) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění všech podmínek účasti v rámci této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace, c) dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v rámci této veřejné zakázky. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako třetí v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené v předchozím odstavci pod body a) až c). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změnit termín zahájení plnění nebo dobu plnění veřejné zakázky v případě, že v souvislosti se soudním řízením týkajícím se stavebního záměru bude vydáno předběžné opatření nebo jiné rozhodnutí soudu, které objektivně znemožní zahájení nebo pokračování provádění díla dle Smlouvy o dílo č. 00250/2026/OIVZ/09. Doba plnění se v takovém případě prodlouží o dobu trvání této překážky a dobu nezbytnou k obnovení stavebních prací. Změna termínu bude provedena písemným dodatkem ke smlouvě.