2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu kwaterunkowego z podziałem na 5 części – postępowanie nr 25/D
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego, z podziałem na 5 części: • Część I – dostawa krzeseł i foteli obrotowych oraz krzeseł i foteli różnych: 1) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełany, w ilości 30 szt.; 2) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełany (24h/7 dni), w ilości 20 szt.; 3) krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełane, w ilości 400 szt.; 4) krzesło biurowe na metalowej podstawie - twarde, w ilości 20 szt.; 5) krzesło biurowe drewniane - wyściełane, w ilości 50 szt.; 6) Krzesło biurowe na metalowej podstawie - wyściełane, w ilości 350 szt.; 7) Fotel biurowy na metalowej podstawie - wyściełany, w ilości 6 szt.; 8) Krzesło gabinetowe drewniane - wyściełane, w ilości 80 szt.; • Część II – dostawa różnych mebli tapicerowanych: 1) sofa, w ilości 10 szt.; 2) fotel gabinetowy wyściełany, w ilości 14 szt.; • Część III – dostawa mebli gabinetowych i biurowych: 1) biurko, w ilości 1 szt.; 2) kontener 3 szufladowy, w ilości 2 szt.; 3) stół gabinetowy, w ilości 1 szt.; 4) ława gabinetowa, w ilości 1 szt.; 5) szafa z drzwiami przesuwnymi, w ilości 2 szt.; 6) szafa z drzwiami przesuwnymi (z lustrami), w ilości 1 szt.; 7) regał gabinetowy witryna, w ilości 2 szt.; 8) regał gabinetowy witryna (bez drzwiczek), w ilości 1 szt.; 9) biurko, w ilości 3 szt.; 10) kontener drewniany 3 szufladowy, w ilości 3 szt.; 11) stół gabinetowy, w ilości 3 szt.; 12) szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 3 szt.; 13) szafa gabinetowa biurowa, w ilości 3 szt.; 14) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 3 szt.; 15) regał gabinetowy witryna, w ilości 3 szt.; 16) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 1 szt.; 17) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 1 szt.; 18) regał gabinetowy słupek, w ilości 1 szt.; 19) biurko gabinetowe, w ilości 5 szt.; 20) biurko gabinetowe, w ilości 5 szt.; 21) kontener 3 szufladowy, w ilości 5 szt.; 22) stół gabinetowy, w ilości 5 szt.; 23) ława gabinetowa, w ilości 5 szt.; 24) szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 5 szt.; 25) szafa gabinetowa biurowa, w ilości 5 szt.; 26) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 5 szt.; 27) regał gabinetowy słupek, w ilości 10 szt.; 28) wieszak do ubrań stojący - drewniany, w ilości 5 szt.; 29) biurko, w ilości 20 szt.; 30) biurko komputerowe, w ilości 20 szt.; 31) kontener drewniany 3 szufladowy, w ilości 40 szt.; 32) regał drewniany, w ilości 40 szt.; 33) szafa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 50 szt.; • Część IV – dostawa szaf metalowych i regałów magazynowych: 1) szafa na odzież (WP2-34), w ilości 180 szt.; 2) regał magazynowy - metalowy, w ilości 310 szt.; • Część V – dostawa sprzętu polowego: 1) łóżko polowe składane metalowe (z materacem), w ilości 100 szt.; 2) stół polowy kwadratowy, składany z metalową podstawą, w ilości 50 szt.; 3) taboret polowy składany z metalową podstawą, w ilości 120 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załącznikach nr 2a, 2b, 2c, 2d i 2e do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Część I: - Olsztyn, ul. Saperska 1 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 - Gołdap, ul. Partyzantów 19 - Braniewo, ul. Stefczyka 63 - Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16 - Bartoszyce, ul. Wojska Polskiego 4 - Giżycko, ul. 1 Maja 11 - Gołdap, ul. Partyzantów 19 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16 - Białystok, ul. Kawaleryjska 70 - Łomża, ul. Aleja Legionów 133 - Suwałki, ul. Wojska Polskiego 12 Część II: - Olsztyn, ul. Saperska 1 Część III: - Olsztyn, ul. Saperska 1 - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Białystok, ul. Kawaleryjska 70 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 Część IV: - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Giżycko, ul. 1 Maja 11 - Gołdap, ul. Partyzantów 19 - Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16 - Braniewo, ul. Stefczyka 63 - Bartoszyce, ul. Wojska Polskiego 4 - Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16 Część V: - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: 25/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39100000 Möbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131100 Archivregale, 39522520 Feldbetten, 39121200 Tische, 39113200 Sofas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa krzeseł i foteli obrotowych oraz krzeseł i foteli różnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części I postępowania jest dostawa krzeseł i foteli obrotowych oraz krzeseł i foteli różnych: 1) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełany, w ilości 30 szt.; 2) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełany (24h/7 dni), w ilości 20 szt.; 3) krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem - wyściełane, w ilości 400 szt.; 4) krzesło biurowe na metalowej podstawie - twarde, w ilości 20 szt.; 5) krzesło biurowe drewniane - wyściełane, w ilości 50 szt.; 6) Krzesło biurowe na metalowej podstawie - wyściełane, w ilości 350 szt.; 7) Fotel biurowy na metalowej podstawie - wyściełany, w ilości 6 szt.; 8) Krzesło gabinetowe drewniane - wyściełane, w ilości 80 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2a do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część I: - Olsztyn, ul. Saperska 1 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 - Gołdap, ul. Partyzantów 19 - Braniewo, ul. Stefczyka 63 - Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16 - Bartoszyce, ul. Wojska Polskiego 4 - Giżycko, ul. 1 Maja 11 - Gołdap, ul. Partyzantów 19 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16 - Białystok, ul. Kawaleryjska 70 - Łomża, ul. Aleja Legionów 133 - Suwałki, ul. Wojska Polskiego 12 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 45 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 30 listopada 2026 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części I postępowania wynosi 1 191 490,40 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 595 745,20 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 595 745,20 zł netto.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa różnych mebli tapicerowanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części II postępowania jest dostawa różnych mebli tapicerowanych: 1) sofa, w ilości 10 szt.; 2) fotel gabinetowy wyściełany, w ilości 14 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2b do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część II: - Olsztyn, ul. Saperska 1 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 45 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 30 listopada 2026 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części I postępowania wynosi 43 000,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 21 500,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 21 500,00 zł netto.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa mebli gabinetowych i biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części III postępowania jest dostawa mebli gabinetowych i biurowych: 1) biurko, w ilości 1 szt.; 2) kontener 3 szufladowy, w ilości 2 szt.; 3) stół gabinetowy, w ilości 1 szt.; 4) ława gabinetowa, w ilości 1 szt.; 5) szafa z drzwiami przesuwnymi, w ilości 2 szt.; 6) szafa z drzwiami przesuwnymi (z lustrami), w ilości 1 szt.; 7) regał gabinetowy witryna, w ilości 2 szt.; 8) regał gabinetowy witryna (bez drzwiczek), w ilości 1 szt.; 9) biurko, w ilości 3 szt.; 10) kontener drewniany 3 szufladowy, w ilości 3 szt.; 11) stół gabinetowy, w ilości 3 szt.; 12) szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 3 szt.; 13) szafa gabinetowa biurowa, w ilości 3 szt.; 14) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 3 szt.; 15) regał gabinetowy witryna, w ilości 3 szt.; 16) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 1 szt.; 17) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 1 szt.; 18) regał gabinetowy słupek, w ilości 1 szt.; 19) biurko gabinetowe, w ilości 5 szt.; 20) biurko gabinetowe, w ilości 5 szt.; 21) kontener 3 szufladowy, w ilości 5 szt.; 22) stół gabinetowy, w ilości 5 szt.; 23) ława gabinetowa, w ilości 5 szt.; 24) szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 5 szt.; 25) szafa gabinetowa biurowa, w ilości 5 szt.; 26) komoda gabinetowa z szufladami, w ilości 5 szt.; 27) regał gabinetowy słupek, w ilości 10 szt.; 28) wieszak do ubrań stojący - drewniany, w ilości 5 szt.; 29) biurko, w ilości 20 szt.; 30) biurko komputerowe, w ilości 20 szt.; 31) kontener drewniany 3 szufladowy, w ilości 40 szt.; 32) regał drewniany, w ilości 40 szt.; 33) szafa ubraniowa 2 drzwiowa, w ilości 50 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2c do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część III: - Olsztyn, ul. Saperska 1 - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Białystok, ul. Kawaleryjska 70 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 45 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 30 listopada 2026 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części III postępowania wynosi 443 340,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 221 670,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 221 670,00 zł netto.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – dostawa szaf metalowych i regałów magazynowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części IV postępowania jest dostawa szaf metalowych i regałów magazynowych: 1) szafa na odzież (WP2-34), w ilości 180 szt.; 2) regał magazynowy - metalowy, w ilości 310 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2d do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część IV: - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Bemowo Piskie, ul. Kętrzyńskiego 1 - Giżycko, ul. 1 Maja 11 - Gołdap, ul. Partyzantów 27 - Węgorzewo, ul. Gen. J. Bema 16 - Braniewo, ul. Stefczyka 63 - Bartoszyce, ul. Wojska Polskiego 4 - Morąg, ul. Al. Wojska Polskiego 16 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 45 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 30 listopada 2026 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części IV postępowania wynosi 640 900,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 320 450,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 320 450,00 zł netto.
Los: LOT-0005
Titel: Część V – dostawa sprzętu polowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części V postępowania jest dostawa sprzętu polowego: 1) łóżko polowe składane metalowe (z materacem), w ilości 100 szt.; 2) stół polowy kwadratowy, składany z metalową podstawą, w ilości 50 szt.; 3) taboret polowy składany z metalową podstawą, w ilości 120 szt.; Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2e do SWZ. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia - Część V: - Olsztyn, ul. Dąbrowskiego 2 - Elbląg, ul. Królewiecka 169 3. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: 45 dni od daty podpisania umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39113200 Sofas
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Wartość zamówienia w części V postępowania wynosi 200 560,00 PLN netto, z tego: - na realizację zamówienia podstawowego Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 100 280,00 zł netto, - na realizację zamówienia w ramach prawa opcji Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 100 280,00 zł netto.