525844-2026 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Sukcesywny odbiór, transport i przetwarzanie odpadu o kodzie 19 01 12 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 styczna 2020 r. żużle i popioły inne niż wymienione w 19 01 11*) wytwarzanego przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny odbiór, transport i przetwarzanie odpadu o kodzie 19 01 12 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 styczna 2020 r. żużle i popioły inne niż wymienione w 19 01 11*) wytwarzanego przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym odbiorze, transporcie i przetwarzaniu odpadów o kodzie 19 01 12 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 styczna 2020 r. żużle i popioły inne niż wymienione w 19 01 11*) wytwarzanego przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie Sp. z o.o.
Interne KennungWE.251.04.2026.MBog
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Rodzaj, maksymalna wartość oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały uregulowane w Rozdziale IV SWZ.