525845-2026 - Ergebnis
Slowakei – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – POTRAVINY PRE ORGANIZÁCIE V ZRIAĎOVACEJ PÔSOBNOSTI ŽSK - DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POTRAVINY PRE ORGANIZÁCIE V ZRIAĎOVACEJ PÔSOBNOSTI ŽSK - DNS
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie bežne dostupného tovaru, rozdeleného do príslušných kategórií, ktorým sú „Potraviny“ v rozsahu CPV kódov uvedených v bode 3.3. súťažných podkladov, vrátane dodania do miesta plnenia (podľa bodu 1 súťažných podkladov) a poskytnutia všetkých súvisiacich služieb spojených s plnením. Povaha predpokladaných nákupov v rámci dynamického nákupného systému a ďalšie informácie k predmetu zákazky sú uvedené v časti súťažných podkladov Príloha č. 1 – Informatívny Opis predmetu zákazky k výzve vyhlasovanej v rámci zriadeného DNS a Príloha č. 2 – Informatívny návrh Rámcovej dohody používanej v rámci zriadeného DNS.
Interne Kennung: 36_23
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kategória č. 1: Chlieb a pečivo Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie bežne dostupného tovaru, rozdeleného do príslušných kategórií, ktorým sú „Potraviny“ v rozsahu CPV kódov uvedených v bode 3.3. súťažných podkladov, vrátane dodania do miesta plnenia (podľa bodu 1 súťažných podkladov) a poskytnutia všetkých súvisiacich služieb spojených s plnením. Povaha predpokladaných nákupov v rámci dynamického nákupného systému a ďalšie informácie k predmetu zákazky sú uvedené v časti súťažných podkladov Príloha č. 1 – Informatívny Opis predmetu zákazky k výzve vyhlasovanej v rámci zriadeného DNS a Príloha č. 2 – Informatívny návrh Rámcovej dohody používanej v rámci zriadeného DNS.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck