525846-2026 - Ergebnis
Slowenien – Schwerlastfahrzeuge – NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA TOVORNIH VOZIL ZA VZDRŽEVANJE JAVNIH POVRŠIN
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Nabava tovornih vozil za potrebe dela na področju vzdrževanja javnih površin. Javno naročilo je razdeljeno na pet sklopov: SKLOP 1: MULČAR – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK SKLOP 2: POSIPALNIK PESKA IN SOLI – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK SKLOP 3: TRAKTOR SKLOP 4: DALJINSKO VODENA ROBOTSKA KOSILNICA SKLOP 5: CESTNO POMETALNO SESALNI STROJ
Interne Kennung: JNV-02-B/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MULČAR – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK
Beschreibung: MULČAR – TRAKTORSKI PRIKLJUČEK
Interne Kennung: 344164
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: POSIPALNIK PESKA IN SOLI - TRAKTORSKI PRIKLJUČEK
Beschreibung: POSIPALNIK PESKA IN SOLI - TRAKTORSKI PRIKLJUČEK
Interne Kennung: 522252
Los: LOT-0003
Titel: TRAKTOR
Beschreibung: TRAKTOR
Interne Kennung: 522482
Los: LOT-0004
Titel: DALJINSKO VODENA ROBOTSKA KOSILNICA
Beschreibung: DALJINSKO VODENA ROBOTSKA KOSILNICA
Interne Kennung: 522484
Los: LOT-0005
Titel: CESTNO POMETALNO SESALNI STROJ
Beschreibung: CESTNO POMETALNO SESALNI STROJ
Interne Kennung: 522486