525871-2026 - Wettbewerb
Polen – Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen – Oświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOświetlenie przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie
BeschreibungDla części 1: Opis: Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie - zachód. Wielkość/Zakres Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie Zakres obejmuje: - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, zezwoleniami oraz wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na okres trwania robót - wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową - w ramach zamówienia podstawowego należy wykonać doświetlenie 138 przejść dla pieszych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik OPZ część I Dla części 2: Opis: Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie-wschód. Wielkość/Zakres Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie. Zakres obejmuje: - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, zezwoleniami oraz wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na okres trwania robót - wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową - w ramach zamówienia podstawowego należy wykonać doświetlenie 136 przejść dla pieszych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik OPZ część II
Interne KennungZP-A.271.55.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDla części 1: Opis: Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie - zachód. Wielkość/Zakres Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie Zakres obejmuje: - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, zezwoleniami oraz wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na okres trwania robót - wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową - w ramach zamówienia podstawowego należy wykonać doświetlenie 138 przejść dla pieszych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik OPZ część I
Interne KennungZP-A.271.55.2026cz.I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: dla części 1: 1. Zakres zamówienia objętego opcją: Robota budowlana realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”, polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach pozostających w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. W ramach prawa opcji przewiduje się wykonanie oświetlenia maksymalnie 64 przejść dla pieszych. Ostateczna liczba przejść objętych realizacją w ramach opcji uzależniona będzie od wysokości środków finansowych posiadanych przez Zamawiającego i zostanie określona po otwarciu ofert oraz wyborze Wykonawcy, na etapie realizacji zamówienia podstawowego. 2. Okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji: Skorzystanie z opcji nastąpi w terminie przewidzianym dla wykonania zamówienia podstawowego. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie potrzeba wykonania robót budowlanych objętych prawem opcji, i zabezpieczenie środków finansowych na sfinansowanie tych robót
LosLOT-0002
BeschreibungDla części 2: Opis: Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie-wschód. Wielkość/Zakres Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach będących w zarządzie MZD w Rzeszowie. Zakres obejmuje: - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, zezwoleniami oraz wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu na okres trwania robót - wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową - w ramach zamówienia podstawowego należy wykonać doświetlenie 136 przejść dla pieszych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik OPZ część II
Interne KennungZP-A.271.55.2026 cz.II
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1. Robota budowlana realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”, polegająca na wykonaniu oświetlenia przejść dla pieszych na ulicach pozostających w zarządzie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie – wschód. W ramach prawa opcji przewiduje się wykonanie maksymalnie 73 przejść dla pieszych. Ostateczna liczba przejść objętych realizacją w ramach opcji uzależniona będzie od wysokości środków finansowych posiadanych przez Zamawiającego i zostanie określona po otwarciu ofert oraz wyborze Wykonawcy, na etapie realizacji zamówienia podstawowego. 2.Okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji: Skorzystanie z opcji nastąpi w terminie przewidzianym dla wykonania zamówienia podstawowego. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie potrzeba wykonania robót budowlanych objętych prawem opcji, i zabezpieczenie środków finansowych na sfinansowanie tych robót.