525872-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – „Dostawa zautomatyzowanego licznika komórek bakteryjnych w zawiesinach płynnych dla Laboratorium Diagnostyki Genetycznej i Mikrobiologicznej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa zautomatyzowanego licznika komórek bakteryjnych w zawiesinach płynnych dla Laboratorium Diagnostyki Genetycznej i Mikrobiologicznej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zautomatyzowanego licznika komórek bakteryjnych w zawiesinach płynnych dla Laboratorium Diagnostyki Genetycznej i Mikrobiologicznej w Łukasiewicz-PORT niezbędnego do realizacji zadań badawczych w ramach projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia składa się z 1 części, zwanej również w dalszej części SWZ zadaniem o nazwie: Zautomatyzowany licznik komórek bakteryjnych w zawiesinach płynnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz w załączniku nr 3 do SWZ – Wzorze umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.