2. Verfahren
Verfahren
Titel: Településrendezési tervek elkészítése
Beschreibung: Településrendezési tervek elkészítése a Pécsváradi Járás 17 települése (Pécsvárad, Apátvarasd, Erdősmecske, Erzsébet, Fazekasboda, Geresdlak, Hidas, Kátoly, Kékesd, Lovászhetény, Martonfa, Mecseknádasd, Nagypall, Óbánya, Ófalu, Szellő, Zengővárkony) számára a „Településrendezés a Pécsváradi Járásban” című, 2/4292 azonosítószámú, hazai költségvetési forrásból támogatott projekthez kapcsolódóan (a támogatás intenzitása: 100%) 4 részben tervezési szerződés keretében.
Interne Kennung: EKR001483002026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az eljárás nyertese az az ajánlattevő, aki (amely) az értékelési szempont szerint a legkedvezőbb ajánlatot tette és ajánlata érvényes. [Kbt. 77. § (4) bekezdés] az ajánlati felhívás II. 2. 5) pontjában meghatározott értékelési szempontok és az ajánlati felhívás VI.3) pont 5. alpontjában meghatározott előírások alapján, figyelemmel a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumokban meghatározott további részletekre.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pécsváradi KÖH tagönk.-ainak rendezési tervei
Beschreibung: 1. rész – Pécsváradi Közös Önkormányzati Hivatal tagönkormányzatainak rendezési tervei. A magyar építészetről szóló 2023. évi C. törvény 22. §-ban meghatározott önkormányzati feladatellátás keretében az érintett települések vonatkozásában, egy-egy új, a jelenleg hatályos jogszabályoknak megfelelő, azokban meghatározott tartalmú, megfelelő eljárási rendben elkészített és egyeztetett településterv készítése, mely figyelembe veszi a korábbi szabályozás jogalkalmazói tapasztalatait, valamint az idők során megváltozott településrendezési igényeket. Érintett települések: Pécsvárad, Apátvarasd, Lovászhetény, Martonfa, Zengővárkony. Az érintett települések lakosságszámai: Pécsvárad: 3918 fő; Apátvarasd: 125 fő; Lovászhetény: 298 fő; Martonfa: 247 fő; Zengővárkony: 432 fő. Tervezési terület, az említett települések teljes közigazgatási területe: Pécsvárad (székhely): 36,03 km2; Zengővárkony: 16,71 km2; Lovászhetény: 8,95 km2; Apátvarasd: 8,14 km2; Martonfa: 5,69 km2; összesen: 75,72 km2 (A lakosságszámra vonatkozó adatok 2026. január 1-jei állapot szerint értendők.) Az új tervezési dokumentumokra tekintettel a nyertes ajánlattevő feladatát képezi az örökségvédelmi hatástanulmány és a környezeti vizsgálati munkarész elkészítése is. A részletes követelményeket, illetve a szerződéses feltételeket (a szerződéstervezetet) a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001483002026/1
Los: LOT-0002
Titel: Erzsébeti KÖH tagönk.-ainak rendezési tervei
Beschreibung: 2. rész – Erzsébeti Közös Önkormányzati Hivatal tagönkormányzatainak rendezési tervei. Amagyar építészetről szóló 2023. évi C. törvény 22. §-ban meghatározott önkormányzati feladatellátás keretében az érintett települések vonatkozásában, egy-egy új, a jelenleg hatályos jogszabályoknak megfelelő, azokban meghatározott tartalmú, megfelelő eljárási rendben elkészített és egyeztetett településterv készítése, mely figyelembe veszi a korábbi szabályozás jogalkalmazói tapasztalatait, valamint az idők során megváltozott településrendezési igényeket. Érintett települések: Erdősmecske, Erzsébet, Fazekasboda, Geresdlak, Kátoly, Kékesd, Nagypall, Szellő. Az érintett települések lakosságszámai: Erzsébet: 287 fő; Erdősmecske: 354 fő; Fazekasboda: 198 fő; Kátoly: 302 fő; Kékesd: 177 fő; Geresdlak: 808 fő; Nagypall: 364 fő; Szellő: 143 fő. Tervezési terület, az említett települések teljes közigazgatási területe: Erdősmecske: 26,44 km2; Geresdlak: 25,28 km2; Erzsébet: 9,75 km2; Kátoly: 8,75 km2; Kékesd: 8,11 km2; Nagypall: 7,13 km2; Fazekasboda: 7,02 km2; Szellő: 5,96 km2; Összesen: 98,44 km2 (A lakosságszámra vonatkozó adatok 2026. január 1-jei állapot szerint értendők.) Az új tervezési dokumentumokra tekintettel a nyertes ajánlattevő feladatát képezi az örökségvédelmi hatástanulmány és a környezeti vizsgálati munkarész elkészítése is. A részletes követelményeket, illetve a szerződéses feltételeket (a szerződéstervezetet) a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001483002026/2
Los: LOT-0003
Titel: Mecseknádasdi KÖH tagönk.-ainak rendezési tervei
Beschreibung: 3. rész – Mecseknádasdi Közös Önkormányzati Hivatal tagönkormányzatainak rendezési tervei. Az érintett települések és a lakosságszámok a következők: Mecseknádasd: 1542 fő, Ófalu: 363 fő, Óbánya: 119 fő. A magyar építészetről szóló 2023. évi C. törvény 22. §-ban meghatározott önkormányzati feladatellátás keretében az érintett települések vonatkozásában, egy-egy új, a jelenleg hatályos jogszabályoknak megfelelő, azokban meghatározott tartalmú, megfelelő eljárási rendben elkészített és egyeztetett településterv készítése, mely figyelembe veszi a korábbi szabályozás jogalkalmazói tapasztalatait, valamint az idők során megváltozott településrendezési igényeket. Érintett települések: Mecseknádasd, Ófalu, Óbánya. Az érintett települések lakosságszámai: Mecseknádasd: 1542 fő; Ófalu: 363 fő; Óbánya: 119 fő. Tervezési terület, az említett települések teljes közigazgatási területe: Mecseknádasd: 36,08 km2; Ófalu: 9,85 km2; Óbánya: 7,49 km2; Összesen: 53,42 km2 (A lakosságszámra vonatkozó adatok 2026. január 1-jei állapot szerint értendők.) Az új tervezési dokumentumokra tekintettel a nyertes ajánlattevő feladatát képezi az örökségvédelmi hatástanulmány és a környezeti vizsgálati munkarész elkészítése is. A részletes követelményeket, illetve a szerződéses feltételeket (a szerződéstervezetet) a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001483002026/3
Los: LOT-0004
Titel: Hidas Község Önkormányzatának rendezési terve
Beschreibung: 4. rész – Hidas Község Önkormányzatának rendezési terve. Az egyetlen érintett település és lakosságszáma: Hidas: 1982 fő. Tervezési terület, az említett település teljes közigazgatási területe: 19,06 km² (A lakosságszámra vonatkozó adatok 2026. január 1-jei állapot szerint értendők.) Az új tervezési dokumentumokra tekintettel a nyertes ajánlattevő feladatát képezi az örökségvédelmi hatástanulmány és a környezeti vizsgálati munkarész elkészítése is. A részletes követelményeket, illetve a szerződéses feltételeket (a szerződéstervezetet) a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001483002026/4