525896-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Installation von Computern und Büromaschinen – Najem okoljsko manj obremenjujočih tiskalnikov in dobava pripadajočega potrošnega materiala za tiskanje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem okoljsko manj obremenjujočih tiskalnikov in dobava pripadajočega potrošnega materiala za tiskanje
Beschreibung: Najem okoljsko manj obremenjujočih tiskalnikov in dobava pripadajočega potrošnega materiala za tiskanje
Interne Kennung: JN-13-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Najem in vzdrževanje okoljsko manj obremenjujočih tiskalnikov in dobava pripadajočega potrošnega materiala za tiskanje
Beschreibung: Najem in vzdrževanje okoljsko manj obremenjujočih tiskalnikov in dobava pripadajočega potrošnega materiala za tiskanje za obdobje 3 let.
Interne Kennung: 522851