525899-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Schulmöbel – Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava opreme i namještaja za opremanje OŠ J.Dobrile
Beschreibung: Nabava namještaja, opreme i informatičke opreme za potrebe opremanja Osnovne škole Jurja Dobrile u Rovinju ulica Stanka Pauletića 8
Interne Kennung: 2026-02-I-RO-001-O
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NAMJEŠTAJ I ŠKOLSKA OPREMA OŠ JURJA DOBRILE ROVINJ-ROVIGNO
Beschreibung: Predmet ove grupe postupka nabave je nabava namještaja i školske opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Interne Kennung: 2026-02-I-RO-001-O-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39292100 Wandtafeln, 39112000 Stühle, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 39143210 Esstische, 39112100 Esszimmerstühle, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Nabava informatičke opreme za potrebe opremanja OŠ Jurja Dobrile Rovinj
Beschreibung: Predmet ove grupe postupka nabave je nabava informatičke opreme se realizira u sklopu Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost za Projekt Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Jurja Dobrile, Rovinj – Rovigno, NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0022 (u daljnjem tekstu: „Projekt“) potpisan između Ministarstva znanosti i obrazovanja (NT1), Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije (PT1) i Grada Rovinja-Rovigno kao nositelja projekta.
Interne Kennung: 2026-02-I-RO-001-O-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 32342100 Kopfhörer