52590-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění služeb úklidu pro FF OU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb úklidu pro FF OU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění úklidu v objektech Filozofické fakulty Ostravské univerzity dle aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu do 30.04.2026. Popis požadovaných služeb, množství, specifikace a další požadavky jsou uvedeny v Příloze č. 1 – Technická specifikace požadovaných služeb, v Příloze č. 2 – Seznam místností – objekt „E“, Příloze č. 3 – Seznam místností – objekt „XH“, Příloze č. 4 – Ceník požadovaných služeb a v Příloze č. 5 – Ceník ročních a mimořádných úklidových služeb, které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace. Bližší podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci jejich přílohách, formuláři Nabídka a v obchodních podmínkách.
Interne Kennung89/90162/VZ/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
LosLOT-0001