525914-2026 - Ergebnis
Slowakei – Sicherheitssoftwarepaket – Systém komplexného zabezpečenia ochrany koncových bodov s centrálnou správou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém komplexného zabezpečenia ochrany koncových bodov s centrálnou správou
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečiť komplexné bezpečnostné softvérové riešenie na ochranu pred modernými kybernetickými hrozbami. Systém komplexného zabezpečenia ochrany koncových bodov s centrálnou správou je bezpečnostné riešenie navrhnuté na ochranu koncových bodov a zariadení, ako sú počítače, notebooky, servery alebo mobilné zariadenia, pred kybernetickými hrozbami. Cieľom je vybudovanie odolnej vrstvy ochrany, ktorá zabezpečí kontinuitu prevádzky organizácie, ochráni kritické dáta a umožní efektívne riadiť bezpečnosť v IT prostredí Sociálnej poisťovne. Počet koncových staníc 8 000, z toho: a) PC + NB: 6 500, b) mobilné telefóny: 1 500, c) počet serverov: 630, d) počet serverov IBM power: 7. Rozsah plnenia: (i) dodávka licencií s rozšírenou licenčnou podporu výrobcu, (ii) implementačné, konfiguračné práce vrátane zaškolenia užívateľov, (iii) technická podpora dodávateľa (SLA) na 48 mesiacov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B.1 a časť B.2 súťažných podkladov, ktoré sú uverejnené v profile verejného obstarávateľa na portáli www. uvo.gov.sk a v informačnom systéme EVO vedenom a sprístupňovanom Úradom pre verejné obstarávanie dostupnom cez webové sídlo Elektronická platforma – Informačný systém verejnej správy (www.isepvo.sk) (ďalej len "IS EVO") a ku ktorým verejný obstarávateľ poskytuje bezodplatne neobmedzený, úplný a priamy prístup odo dňa uverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k úradnému vestníku Európskej únie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001