See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja FENX.06.01-IP.03-0001/23 pod nazwą „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) – dostawa sprzętu medycznego i informatycznego z podziałem na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i informatycznego z podziałem na pakiety. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.1. – 1.19., 2.1., 2.2. i 5.1. – 5.19. do SWZ.
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/20PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - wszechstronny aparat USG z pięcioma głowicami – 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.1. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - wszechstronny aparat USG z pięcioma głowicami – 1szt.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zestaw ultrasonograficzny, głowica convex oraz kompatybilny tablet– 1szt
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.2., 5.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Zestaw ultrasonograficzny, głowica convex oraz kompatybilny tablet– 1szt
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - przenośny aparat EKG – 2szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.3. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - przenośny aparat EKG – 2szt.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - aparat do szybkiej diagnostyki – 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.4.do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - aparat do szybkiej diagnostyki – 1szt.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - detektor tętna płodu – 2szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.5. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - detektor tętna płodu – 2szt.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - aparat spirometryczny w technologii ultradźwiękowej z wyposażeniem i zestawem 500 szt. spiret i 500 szt. filtrów – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.6. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - aparat spirometryczny w technologii ultradźwiękowej z wyposażeniem i zestawem 500 szt. spiret i 500 szt. filtrów – 1 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Światłowodowy otoskop diagnostyczny w systemie modułowym z zasilaniem akumulatorowym – 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.7. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Światłowodowy otoskop diagnostyczny w systemie modułowym z zasilaniem akumulatorowym – 2 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - specjalistyczny sprzęt chłodniczy dla potrzeb diagnostyki i apteki - 2szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.8. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - specjalistyczny sprzęt chłodniczy dla potrzeb diagnostyki i apteki - 2szt.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - specjalistyczny fotel ginekologiczno- urologiczny dla potrzeb diagnostyki i zabiegów - 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.9.do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - specjalistyczny fotel ginekologiczno- urologiczny dla potrzeb diagnostyki i zabiegów - 1szt.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 -kozetka lekarska zabiegowo - diagnostyczna– 10 szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.10. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - kozetka lekarska zabiegowo - diagnostyczna– 10 szt.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - lampa bakteriobójcza i wirusobójcza typu przepływowego – 10szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.11. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - lampa bakteriobójcza i wirusobójcza typu przepływowego – 10szt.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dermatoskop – 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.12. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Dermatoskop – 1szt.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 -waga medyczna - 4 szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.13. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - waga medyczna - 4 szt.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - lampa mobilna zabiegowa LED - 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.14. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - lampa mobilna zabiegowa LED - 1szt.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - iakumulatorowa laryngologiczna lampa czołowa – 2szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.15. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - akumulatorowa laryngologiczna lampa czołowa – 2szt.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - specjalistyczny sprzęt do diagnostyki – 6 szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.16. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - specjalistyczny sprzęt do diagnostyki – 6 szt.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Bezkontaktowy skaner naczyniowy z mobilnym statywem – 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.17.do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Bezkontaktowy skaner naczyniowy z mobilnym statywem – 1szt.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - meble medyczne do pielęgnacji i badań noworodków - 1szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.18. do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - meble medyczne do pielęgnacji i badań noworodków - 1szt.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Komputer AIO - 2szt.
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.19 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - Komputer AIO - 2szt.
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör