2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abonnement op de dienst applicatiebeheer Burgerzaken
Beschreibung: Firma Burgfix biedt op afstand dagelijks ondersteuning van 08:00-17:00 uur. Zij bieden ondersteuning op alle applicaties binnen burgerzaken (klantvolgsysteem, Centric, verkiezingen, dienstverlening Burgerzaken360, etc.) daarnaast zijn zij op de hoogte en bieden ze ondersteuning bij overige processen (audit, nca, etc.). Opdrachtgever behoeft zelf geen applicatiebeheerder aan te nemen of in te huren middels deze constructie. Burgfix is vakinhoudelijk heel sterk. Daarnaast kunnen zij met een vaste medewerker, dan wel via een strippenkaart-constructie bovenstaande service aanvullen. De opdracht kan alleen door een bepaalde ondernemer worden uitgevoerd wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Er is geen andere ondernemer die dit aanbiedt. Opdrachtgevers (gemeenten Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk) willen het contract afsluiten voor 2 jaar met 3 x 1 jaar de optie tot verlengen. Per opdrachtgever kunnen de jaarlijkse kosten verschillen i.v.m. verschil in capaciteitsbehoefte. Per opdrachtgever wordt een afzonderlijke overeenkomst afgesloten. Geraamde waarde van de 3 overeenkomsten (inclusief optiejaren) bedraagt €1.175.000,-. Maximum waarde van de 3 overeenkomsten (inclusief optiejaren) bedraagt €1.750.000,-. Dit is hoger dan de geraamde waarde vanwege de mogelijkheid van het afnemen van extra capaciteit.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1