2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja Cyfrowa w Gminie Komańcza
Beschreibung: Przedmiot zamówienia polega na: - Wdrożeniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 371640-2025
Interne Kennung: IGKiOŚ.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia polega na: - Wdrożeniu nowoczesnych e-Usług, - Modernizacji i uruchomieniu systemów, - Digitalizacja zasobów, - Przeprowadzeniu szkoleń, - Dostawie sprzętu. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany poprzez wykonanie następujących podzadań: Modernizacja Systemów dziedzinowych wraz z udostępnieniem e-usług publicznych Modernizacja systemów GIS Uruchomienie systemu e-Wizyta - systemu do komunikacji online na linii mieszkaniec/Gmina z modułem rezerwacji wizyty Modernizacja systemu e-Rada z udostępnieniem informacji publicznej Dostawa tabletów w ramach systemu e-Rada Uruchomienie systemu do zdalnej pracy Modernizacja strony www Uruchomienie Platformy Projektowej Modernizacja infrastruktury IT- SERWER Modernizacja infrastruktury IT- SYSTEM OPERACYJNY DO SERWERA Modernizacja infrastruktury IT- MACIERZ Modernizacja infrastruktury IT- WIRTUALIZACJA Modernizacja infrastruktury IT- UPS Modernizacja infrastruktury IT- OPROGRAMOWANIE DO BACKUPU Modernizacja infrastruktury IT- MONITORING WIZYJNY SERWEROWNI Modernizacja infrastruktury IT- SWITCH 24T Modernizacja infrastruktury IT- KONTROLA DOSTĘPU DO SERWEROWNI Modernizacja infrastruktury IT- KOMPUTER PC Z PAKIETEM BIUROWYM I AV Digitalizacją zasobów (max 285 h) Uruchomienia e-Usług Publicznych (100 h) Szkolenia z obsługi Systemu do Pracy Zdalnej (12 h) Szkolenia z Obsługi Platformy Projektowej (7 h) Szkolenia z obsługi systemów GIS