525984-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu do zabiegów techniką CERAB w miażdżycowej niedrożności końcowego odcinka aorty brzusznej i tętnic biodrowych (zespół Leriche'a)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do zabiegów techniką CERAB w miażdżycowej niedrożności końcowego odcinka aorty brzusznej i tętnic biodrowych (zespół Leriche'a)
Beschreibung: Dostawa sprzętu do zabiegów techniką CERAB w miażdżycowej niedrożności końcowego odcinka aorty brzusznej i tętnic biodrowych (zespół Leriche'a): Poz. 1 - Prowadniki specjalistyczne o najwyższej sztywności – 30 szt. Poz. 2 - Stent samorozprężalny 0,035” - 35 szt. Poz. 3 - Stent samorozprężalny 0,035” długi - 35 szt. Poz. 4 - Stentgraft obwodowy przeznaczony do trwałego wewnątrznaczyniowego wszczepiania do tętnic nerkowych i biodrowych - 150 szt. Poz. 5- Stentgraft aortalny – 40 szt. Poz. 6- Stentgraft aortalny duże średnice - 15 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001