See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli na okres 3 lat
Beschreibung: Cykliczne dostawy gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli na okres 3 lat
Vorherige Bekanntmachung: 290894-2025
Interne Kennung: Spr. 615 ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Gazy medyczne I
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Gazy medyczne I
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Gazy medyczne II
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Gazy medyczne II
Interne Kennung: 2