526025-2026 - Wettbewerb
Polen – Baufertigstellung – Modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z dokumentacją techniczną. Jest to plik skompresowany o rozszerzeniu .zip, który zawiera pliki stanowiące opis przedmiotu zamówienia. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego określone zostały w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy z załącznikami. 4. Roboty będą prowadzone etapowo w czynnych domach studenckich, przy zachowaniu ciągłości funkcjonowania obiektów i z uwzględnieniem obecności mieszkańców. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania przez cały okres realizacji zamówienia wymaganych ubezpieczeń związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określonych w rozdz. VII SWZ.
Interne KennungBZP.2712.4.2026.AZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45410000 Putzarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45431000 Boden- und Fliesenarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja modułów mieszkalnych w Domach Studenckich Uniwersytetu Wrocławskiego Kredka i Ołówek wraz z dostosowaniem budynków do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z dokumentacją techniczną. Jest to plik skompresowany o rozszerzeniu .zip, który zawiera pliki stanowiące opis przedmiotu zamówienia. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego określone zostały w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 4. Roboty będą prowadzone etapowo w czynnych domach studenckich, przy zachowaniu ciągłości funkcjonowania obiektów i z uwzględnieniem obecności mieszkańców. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania przez cały okres realizacji zamówienia wymaganych ubezpieczeń związanych z realizacją przedmiotu zamówienia określonych w rozdz. VII SWZ.