2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wijziging art. 2.163d AW Nadere Overeenkomst onder de Raamovereenkomst 'Beleidsadvies- en Ingenieursdiensten 3' NOK MIRT verkenning A2/N2
Beschreibung: Tijdens de analytische fase van de verkenning zijn oplossingen in beeld gekomen die mogelijk kunnen bijdragen aan het verbeteren van de doorstroming op de A2/N2, maar net buiten het plangebied vallen zoals verwoord in het startdocument. Om deze kansrijke oplossingen nader te laten onderzoeken moet de overeenkomst gewijzigd worden. Ondanks het feit dat de doelstelling van de verkenning niet wijzigt, brengt het ‘grotere’ gebied waarbinnen oplossingen worden gezocht, wel extra werkzaamheden mee. Zo moeten de ontwerpen over een langere lengte worden opgesteld en moeten de milieueffecten voor een groter gebied in beeld worden gebracht. De bezwaartermijn bedraagt 20 kalenderdagen. Publicatie is op 28 juli 2026. De bezwaartermijn loopt tot en met 17 augustus 2026. Het voornemen tot gunnen is eveneens gemaild naar alle betrokken raamcontractanten. Maximaal € 195.100,-
Interne Kennung: 31205520
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1