526065-2026 - Ergebnis
Lettland – Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen – Izglītojošās mācību programmas psiholoģiskās un emocionālās noturības veicināšanai  bērniem un jauniešiem metodiskā materiāla pilnveide un mācību programmas ieviešana Latvijā
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izglītojošās mācību programmas psiholoģiskās un emocionālās noturības veicināšanai  bērniem un jauniešiem metodiskā materiāla pilnveide un mācību programmas ieviešana Latvijā
Beschreibung: Izglītojošās mācību programmas psiholoģiskās un emocionālās noturības veicināšanai  bērniem un jauniešiem metodiskā materiāla pilnveide un mācību programmas ieviešana Latvijā
Interne Kennung: SIF 2026/3 ESF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000