2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na sběr dat a marketingové průzkumy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kvantitativního (dotazníkového šetření) i kvalitativního (individuální rozhovory, skupinové rozhovory, expertní panely) sběru dat, průzkumů a šetření sociologickými metodami. Dodavatel bude zpracovávat jednotlivé průzkumy trhu v souladu se standardy SIMAR (https://simar.cz/standardy/) či ESOMAR (https://esomar.org/codes-and-guidelines). Předmětem veřejné zakázky může být zajištění analýz a sekundárních průzkumů trhu (desk research, analýzy z dostupných dat, z dat Zadavatele a podobně), vytváření dopadových analýz a podobně. Předmětem veřejné zakázky může být také získání a analýza geolokačních dat (například GSM dat a podobně).
Interne Kennung: VZ/2024/340/3
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Oznámení výsledku dílčího mimitenderu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311300 Umfragenanalyse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Sběr dat, primární marketingový průzkum realizovaný v zahraničí
Beschreibung: Zadavatel poptává zajištění sběru dat v zahraničí různými metodami: - kvalitativní metody sběru dat (skupinové diskuse, hloubkové rozhovory, expertní panely apod.), - kvantitativní metody sběru dat (Face-to-Face osobní rozhovory, on-line sběr dat pomocí panelu respondentů, telefonické rozhovory, Mystery shopping a další), - sběr a analýza dat formou komunitních průzkumů, aj.
Interne Kennung: Kategorie B