See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bartoszyce w roku 2025.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. 2023 poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, prac szkółkarskich (w leśnictwie Sokołów Pakiet I) oraz utrzymania urządzeń wodno - melioracyjnych, dróg leśnych i dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bartoszyce w roku 2025
Vorherige Bekanntmachung: 640469-2024
Interne Kennung: Z.270.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa: Graniczne, Zarzecze, Dąbrówka, Sokołów wraz ze szkółką leśną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 ze zm.– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu, prac szkółkarskich, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych, dróg leśnych i dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie leśnictwa w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer, 77312000 Unkrautjäten, 90620000 Schneeräumung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Określa SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwa: Łosi Dwór, Górzyste, Łabędziowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 ze zm.– „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych, dróg leśnych i dojazdów pożarowych, do wykonania na terenie leśnictwa w roku 2025.
Interne Kennung: Pakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer, 77312000 Unkrautjäten, 90620000 Schneeräumung
Beschreibung der Optionen: określa SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwa: Rogóż, Czarny Las, Kamieniec, Franknowo
Interne Kennung: Pakiet III