See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi - ZP/PN-7/25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla honorowych dawców krwi obejmująca: 1.1 Część 1 – dostawę masła orzechowego w ilości 57 100 szt. 1.2 Część 2 – dostawę mieszanki Studenckiej w ilości 56 000 szt. 1.3 Część 3 – dostawę musli w ilości 100 000 szt. 1.4 Część 4 – dostawę soku jabłkowego w ilości 80 400 szt. 1.5 Część 5 – dostawę czekolady mlecznej w ilości 37 680 szt. 1.6 Część 6 – dostawę czekolady gorzkiej w ilości 25 120 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 288864-2025
Interne Kennung: ZP/PN-7/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter, 15893100 Lebensmittelmischungen, 15321600 Apfelsaft, 15842100 Schokolade
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa masła orzechowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa masła orzechowego w ilości 57 100 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332261 Erdnussbutter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 11 420 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa mieszanki Studenckiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanki Studenckiej w ilości 56 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15893100 Lebensmittelmischungen
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 11 200 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa musli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa musli w ilości 100 000 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 20 000 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa soku jabłkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soku jabłkowego w ilości 80 400 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321600 Apfelsaft
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 16 080 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa czekolady mlecznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolady mlecznej w ilości 37 680 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 7 536 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa czekolady gorzkiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolady gorzkiej w ilości 25 120 szt. na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Cz. 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zwiększenia ilości sztuk przedmiotu zamówienia na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1.1. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku wykorzystania całości przedmiotu zamówienia podstawowego (całkowitego wykorzystania przedmiotu zamówienia) przed upływem terminu obowiązywania umowy, spowodowanego zwiększonym zapotrzebowaniem związanym z bieżącą działalnością Zamawiającego. 1.2 Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie przedmiotu zamówienia w wysokości do 20% ilości zamówienia podstawowego, tj. do 5 024 szt. 1.3 Zakupiony w ramach prawa opcji przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymogi określone dla zamówienia podstawowego. 1.4 Przedmiot zamówienia realizowany w ramach prawa opcji musi być wykonany na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 1.5 Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. 1.6 Zastosowanie prawa opcji nie skutkuje zmianą cen jednostkowych netto przedmiotu zamówienia, które są wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem przypadku wskazanego w § 8 ust. 4 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. Oznacza to, że ceny jednostkowe netto wskazane przez Wykonawcę za przedmiot zamówienia, muszą być identyczne zarówno dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla liczby sztuk zamawianego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 1.7 W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie w wysokości określonej na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego wg cen jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego. 1.8 Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania określonej w pkt 1.2 wysokości opcji. 1.9 Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy oświadczenia woli (w terminie nie później niż 1 /jeden/ miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy) o skorzystaniu z prawa opcji oraz o jego zakresie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 1.10 Pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawarte są w Projektowanych postanowień umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.