2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z utrzymaniem terenów zieleni miejskiej oraz oczyszczaniem ulic na terenie miasta w okresie letnim i zimowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie cz. 1 jest wykonanie prac związanych z utrzymaniem terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji wraz z załącznikiem. Przedmiotem zamówienia w zakresie cz. 2 jest oczyszczanie ulic na trenie miasta w okresie letnim i zimowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji wraz z załącznikami 1 - 10.
Interne Kennung: WR.ZP.271.4.1.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1: „Wykonanie prac związanych z utrzymaniem terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie cz. 1 jest wykonanie prac związanych z utrzymaniem terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia wraz z załącznikiem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern, 77211500 Baumpflege, 90910000 Reinigungsdienste, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2: „Oczyszczanie ulic na trenie miasta w okresie letnim i zimowym”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie cz. 2 jest oczyszczanie ulic na trenie miasta w okresie letnim i zimowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do niniejszego Zaproszenia wraz z załącznikami 1 - 10.
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung