2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud Wiellaadschoppen inclusief uitrustingsstukken
Beschreibung: De aanbesteding heeft behoefte aan de levering en het onderhoud van wiellaadschoppen inclusief uitrustingsstukken. De scope van de opdracht bedraagt: Levering: 9 st - Wiellaadschop Maritiem (inclusief hardcopy 1ste niveau documentatie) + optie 3 st 19 st - Wiellaadschop Genie (inclusief hardcopy 1ste niveau documentatie) + optie 19 st 3 st - Wiellaadschop Genie met hijsfunctie (inclusief hardcopy 1ste niveau documentatie) 9 st - Transportframe Maritiem (inclusief uitrustingsstukken) + optie 3 st 22 st - Transportframe Genie (inclusief uitrustingsstukken) + optie 19 st 6 st - Mattenlegmodule + optie 6 st 20 st - Mat MLC 30 + optie 8 st 1 st - Rolveger (incl. transportframe) + optie 2 st 6 st - Set ST&TE (inclusief hardcopy ST&TE documentatie en hardcopy 3de niveau documentatie) + optie 8 st 1 st - Gehele documentatie set wiellaadschop Maritiem (digitaal) 1 st - Gehele documentatie set wiellaadschop Genie (digitaal) 1 st - Gehele documentatie set wiellaadschop Genie met hijsfunctie (digitaal) 1 st - Artikelgegevens 1 st - Design Review 1 st - Risicoassessment 1 st - Opleiding Kerninstructeurs Gebruiker 1 st - Opleiding Kerninstructeurs Monteur Kraanboom (wordt op wiellaadschop Genie gemonteerd) als optie 10 st Dienstverlening: Op afroep uitvoeren van de verschillende onderhoudsniveaus welke binnen Defensie worden uitgevoerd. Periodieke keuringen, schadereparaties, modificatief onderhoud en reservedelen voor een periode van 12 jaar. Modificaties: Onderdeel van de Opdracht zijn mogelijk toekomstige modificaties welke voortkomen uit intern beleid, operationele inzet, obsoleet management, verlagen onderhoudskosten en/of gebruik verbeteren.
Vorherige Bekanntmachung: 32759-2025
Vorherige Bekanntmachung: 143437-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144700 Nutzfahrzeuge, 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 43000000 Maschinen und Geräte für Bergbau und Steinbrecharbeiten, Baumaschinen, 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43250000 Frontschaufellader, 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel, 43261000 Löffelbagger
5. Los
Los: LOT-0000