See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soproni Vízmű Zrt-nek szennyvíz vegyszer beszerzés
Beschreibung: Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő "Szennyvíz vegyszerek beszerzése 2024 - DBR" (EKR000312592024 azonosítószámú) tárgyú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz a Soproni Vízmű Zrt-nek az alábbi szennyvíz vegyszerek beszerzésére irányul: • 132.500 kg vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata, • 28.900 kg vas(III)-szulfát 40 m/m %-os vizes oldata • 73.800 kg alumínium(III)-klorid és vas(III)-klorid oldatok keveréke (Fe3+ és Al3+ együttesen 1,7 - 2,3 mol/kg), • 171.000 kg kalcium-nitrát. Opciós mennyiség: 30% Az eljárás eredményeképpen adásvételi keretszerződés kerül megkötésre a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban részletezettek szerint. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a „Szennyvíz vegyszerek szállítási adatok” táblázatban a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 571165-2024
Interne Kennung: EKR000860602026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000860602026/1
Menge: 406 200 Kilogramm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós mennyiség az alapmennyiség 30 %-a Opciós mennyiség: • 39.750 kg vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata, • 8,670 kg vas(III)-szulfát 40 m/m %-os vizes oldata • 22.140 kg alumínium(III)-klorid és vas(III)-klorid oldatok keveréke (Fe3+ és Al3+ együttesen 1,7 - 2,3 mol/kg), • 51.300 kg kalcium-nitrát. Az opciót Vevő egyoldalú írásbeli nyilatkozattal jogosult gyakorolni a szerződés hatálya alatt.