52616-2025 - Wettbewerb
Polen – Leistungsüberprüfung – Zawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Fundusze europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Fundusze europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 oraz Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach 4 (czterech) części. 3. W odniesieniu do każdej części zamówienia: Zamawiający zawrze umowę ramową z nie więcej niż 7 (siedmioma) wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz oferty których nie podlegają odrzuceniu i otrzymały najwyższą liczbę punktów zgodnie z kryteriami opisanymi w Rozdziale XVII SWZ. 4. Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu będzie mniejsza niż 7 Zamawiający zawrze umowy ramowe ze wszystkimi Wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu. Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu będzie większa niż 7 Zamawiający dokona wyboru ofert najkorzystniejszych stosując kryteria wyboru oferty opisane w Rozdziale XVII SWZ. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia (tzn. złożyć ofertę na jedną lub dwie lub trzy lub cztery części zamówienia).
Interne Kennungp/223/DK/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79313000 Leistungsüberprüfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia w części I obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki w ramach perspektywy finansowej 2021-2027 – maksymalnie 600 kontroli projektów, w tym: a. 560 kontroli – kontrole w trakcie realizacji projektu, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu realizacji projektu, b. 40 kontroli – kontrole trwałości, 2.W przypadku gdy budżet Zamawiającego będzie pozwalał na zlecenie większej liczby kontroli, wskazana powyżej maksymalna liczba kontroli/wizyt monitoringowych będzie mogła ulec zwiększeniu. Zmiana nie wymaga zawarcia aneksu do umowy z Wykonawcą. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu pełnej dokumentacji związanej z każdą przeprowadzoną kontrolą, tj. zawierającej wszystkie wymagane dokumenty i informacje zapewniające pełną ścieżkę audytu, sporządzonej zgodnie z warunkami określonymi w OPZ dla poszczególnych części.
Interne Kennungp/223/DK/2024 część I
LosLOT-0002
TitelZawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia w części II obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej, perspektywa finansowa 2021-2027 – maksymalnie 600 kontroli projektów, w tym: a. 540 kontroli – kontrole w trakcie realizacji projektu, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu realizacji projektu, b. 60 kontroli – kontrole trwałości. 2.W przypadku gdy budżet Zamawiającego będzie pozwalał na zlecenie większej liczby kontroli, wskazana powyżej maksymalna liczba kontroli/wizyt monitoringowych będzie mogła ulec zwiększeniu. Zmiana nie wymaga zawarcia aneksu do umowy z Wykonawcą. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu pełnej dokumentacji związanej z każdą przeprowadzoną kontrolą, tj. zawierającej wszystkie wymagane dokumenty i informacje zapewniające pełną ścieżkę audytu, sporządzonej zgodnie z warunkami określonymi w OPZ dla poszczególnych części.
Interne Kennungp/223/DK/2024 część II
LosLOT-0003
TitelZawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia w części III obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, perspektywa finansowa 2021-2027, w tym maksymalnie: a. 100 kontroli – kontrole w trakcie realizacji projektu, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu realizacji projektu; b. 75 wizyt monitoringowych. 2.W przypadku gdy budżet Zamawiającego będzie pozwalał na zlecenie większej liczby kontroli, wskazana powyżej maksymalna liczba kontroli/wizyt monitoringowych będzie mogła ulec zwiększeniu. Zmiana nie wymaga zawarcia aneksu do umowy z Wykonawcą. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu pełnej dokumentacji związanej z każdą przeprowadzoną kontrolą, tj. zawierającej wszystkie wymagane dokumenty i informacje zapewniające pełną ścieżkę audytu, sporządzonej zgodnie z warunkami określonymi w OPZ dla poszczególnych części.
Interne Kennungp/223/DK/2024 część III
LosLOT-0004
TitelZawarcie umowy ramowej na Przygotowanie i przeprowadzenie kontroli projektów realizowanych w ramach: Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia w części IV obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie kontroli przedsięwzięć i przedsięwzięć MŚP realizowanych w ramach inwestycji A1.2.1 (dalej: HoReCa) i A2.2.1 (dalej: GOZ) Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: maksymalnie 100 kontroli w trakcie realizacji, po złożeniu wniosku o płatność końcową lub po zakończeniu realizacji przedsięwzięcia/przedsięwzięcia MŚP (w tym 60 kontroli w ramach HoReCa, 40 kontroli w ramach GOZ). 2.W przypadku gdy budżet Zamawiającego będzie pozwalał na zlecenie większej liczby kontroli, wskazana powyżej maksymalna liczba kontroli/wizyt monitoringowych będzie mogła ulec zwiększeniu. Zmiana nie wymaga zawarcia aneksu do umowy z Wykonawcą. 3.Przedmiot zamówienia obejmuje również przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu pełnej dokumentacji związanej z każdą przeprowadzoną kontrolą, tj. zawierającej wszystkie wymagane dokumenty i informacje zapewniające pełną ścieżkę audytu, sporządzonej zgodnie z warunkami określonymi w OPZ dla poszczególnych części.
Interne Kennungp/223/DK/2024 część IV