526178-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren – Dovybavení stávajících parkovacích automatů (PA) o systém zadávání RZ a platebního terminálu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDovybavení stávajících parkovacích automatů (PA) o systém zadávání RZ a platebního terminálu
BeschreibungDovybavení stávajících parkovacích automatů (PA) o systém zadávání RZ a platebního terminálu. Demontáž stávajících 10ks parkovacích automatů. Přesun 8 ks stávajících parkovacích automatů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP26V00000160