See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova cjelovite obnove zgrade iz područja obrazovanja oštećene u seriji potresa - OŠ Dragojle Jarnević
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova na cjelovitoj obnovi zgrade iz područja obrazovanja oštećenih u seriji potresa - OŠ Dragojle Jarnević. Izvođenje radova sufinancirano je temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih financijskih sredstava za operacije koje se financiraju iz Fonda solidarnosti Europske unije, Obnova zgrade iz područja obrazovanja oštećene u seriji potresa - OŠ Dragojle Jarnević (referentni broj Ugovora: FSEU.2022.MZO.095).
Interne Kennung: 042/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000