2. Verfahren
Verfahren
Titel: AOV Verzekering - Wij De Venen
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar met daarnaast de eis om met twee keer met één jaar te verlengen en zal aansluitend ingaan na beeindiging van de actieve collectieve AOV. Opdrachtgever heeft in 2024, 231 verloonde werknemers. De verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 13.765.000,-- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1062734
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AOV Verzekering
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar met daarnaast de eis om met twee keer met één jaar te verlengen en zal aansluitend ingaan na beeindiging van de actieve collectieve AOV. Opdrachtgever heeft in 2024, 231 verloonde werknemers. De verzekerde pensioengrondslag (totale loonsom) van van Opdrachtgever in 2024 bedraagt € 13.765.000,-- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1