526235-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Kancelář architektury města Mostu – činnost městského architekta / urbanisty / krajinářského architekta / specialisty na veřejný prostor a dopravu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kancelář architektury města Mostu – činnost městského architekta / urbanisty / krajinářského architekta / specialisty na veřejný prostor a dopravu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je činnost městského architekta / urbanisty / krajinářského architekta / specialisty na veřejný prostor a dopravu v Kanceláři architektury města Mostu.
Interne Kennung: 9017/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kancelář architektury města Mostu – městský architekt
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je činnost městského architekta v Kanceláři architektury města Mostu. Předpokládaný minimální rozsah činnosti je 4 dny v týdnu, z toho 3 dny v týdnu je požadovaná fyzická účast v místě sídla zadavatele nebo jiném zadavatelem určeném místě.
Interne Kennung: 9017/2026 - část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy s vybraným zhotovitelem/dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to výhradu navýšení nabídkové ceny a připouští: 1. navýšení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty. V takovém případě bude nabídková cena upravena dle sazeb daně z přidané hodnoty platných v době vzniku zdanitelného plnění za práce neprovedené a nevyfakturované. 2. úpravu nabídkové ceny na základě vývoje inflace. Jako referenční ukazatel se použije Index cen spotřebitelských cen zveřejněný Českým statistickým úřadem za uplynulý kalendářní rok. Nabídková cena bude navýšena o roční míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za uplynulý kalendářní rok, vyhlášenou Českým statistickým úřadem (ČSÚ). K úpravě cen může dojít nejdříve od 1. dubna příslušného kalendářního roku, a to v návaznosti na oficiální zveřejnění tohoto indexu ČSÚ za předchozí kalendářní rok. První úpravu cen lze provést nejdříve v roce 2028 na základě inflace za rok 2027, a to za předpokladu, že tato roční míra inflace přesáhne hodnotu 3%.
Los: LOT-0004
Titel: Kancelář architektury města Mostu – architekt - urbanista
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je činnost architekta - urbanisty v Kanceláři architektury města Mostu. Předpokládaný minimální rozsah činnosti je 4 dny v týdnu, z toho 2 dny v týdnu je požadována fyzická účast v místě sídla zadavatele.
Interne Kennung: 9017/2026 - část 4
Los: LOT-0003
Titel: Kancelář architektury města Mostu – krajinářský architekt
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je činnost krajinářského architekta v Kanceláři architektury města Mostu. Předpokládaný minimální rozsah činnosti je 40hod/měsíc, z toho 2 dny v měsíci je požadovaná fyzická účast v místě sídla zadavatele.
Interne Kennung: 9017/2026 - část 3
Los: LOT-0002
Titel: Kancelář architektury města Mostu – architekt - specialista na veřejný prostor a dopravu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je činnost architekta specialisty na veřejný prostor a dopravu v Kanceláři architektury města Mostu. Předpokládaný minimální rozsah činnosti je 80 hod/měsíc, z toho 4 dny v měsíci je požadovaná fyzická účast v místě sídla zadavatele.
Interne Kennung: 9017/2026 - část 2