2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer alapanyag beszerzése Veszprém vm r
Beschreibung: „Élelmiszer alapanyag beszerzése a Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye részére” Élelmiszer alapanyag beszerzése 8 részben és a tárgyi eljárás eredményeként adásvételi keretszerződés megkötése 12 hónap időtartamra a Bakony Integrált Szociális Intézmény Veszprém Vármegye részére. A közbeszerzés teljes mennyisége: 1. rész: Tej, tejtermék: 169 700 DB, 16 725 KG, 74 500 L, 3000 DOBOZ 2. rész: Tőkehús: 33 080 KG 3. rész: Húskészítmény: 27 460 KG 4. rész: Tojás: 130 000 DB 5. rész: Zöldség, gyümölcs: 157 880 KG 6. rész: Kenyér, pékáru: 88 155 KG, 259 600 DB, 7. rész: Szárazáru: 121 590 DB, 85 139 KG, 23 645 L 8. rész: Mirelit: 70 830 KG Mindösszesen: 479 269 KG 680 890 DB, 98 145 L, 3000 DOBOZ Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a vármegye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül változhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT24 pontjában szereplő adott keretösszeg mértékében állapítja meg.
Interne Kennung: EKR001392092026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tej, tejtermék
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 1. rész: Tej, tejtermékek: 169 700 DB, 16 725 KG, 74 500 L, 3000 DOBOZ, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 71 977 280 Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Tőkehús
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 2. rész: Tőkehús: 33 080 KG, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 46 148 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/2
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Húskészítmény
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 3.rész: Húskészítmény : 27 460 KG, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 43 216 220,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/3
Los: LOT-0004
Titel: Tojás
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 4. rész: Tojás: 130 000 db, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 9 179 300,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: Zöldség, gyümölcs
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 5. rész: Zöldségek-gyümölcsök: 157 880 KG, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 58 265 500,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/5
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Kenyér, pékáru
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 6. rész: Kenyér, pékáru: 88 155 KG, 259 600 DB, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 69 682 083,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Szárazáru
Beschreibung: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 7. rész: Szárazáru termékek: 121 590 DB, 85 139 KG, 23 645 L, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 94 943 947,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/7
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0008
Titel: Mirelit
Beschreibung: BT-24 Közbeszerzés leírása: A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: 8. rész: Mirelit: 70 830 kg, mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 57 143 200,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A részletes feladatleírás: KD.
Interne Kennung: EKR001392092026/8