526253-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup 4 autobusów elektrycznych w celu elektryfikacji połączeń realizowanych przez TPBUS Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 4 autobusów elektrycznych w celu elektryfikacji połączeń realizowanych przez TPBUS Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 4 autobusów elektrycznych w celu elektryfikacji połączeń realizowanych przez TPBUS Sp. z o.o.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung1/ZP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 4 autobusów elektrycznych w celu elektryfikacji połączeń realizowanych przez TPBUS Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.