526254-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstleistungen im Umweltschutz – Nem várt környezetvédelmi állapotvizsgálatok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nem várt környezetvédelmi állapotvizsgálatok
Beschreibung: A MÁV SZK Zrt a PM Zrt. környezetvédelmi feladatait ellátja, melyhez szükséges olyan beszerzés indítása, amely kezelni tudja az olyan nem várt szennyezéseket, illetve környezetvédelmi kötelezettségeket, amely nem havária jellegű, de a szennyezések kivizsgálását, esetlegesen elhárítását, kezelni tudja. Ilyenek például azon szennyezések, amelyek fejlesztések, beruházások során, vagy azt megelőzően kerül feltárásra MÁV PM Zrt.-hez köthető területeken, továbbá azon anyagok ártalmatlanítása, amely nem tartozik az illegálisan elhagyott hulladékok kérdéskörébe. A beszerzési eljárás meg tudja oldani a környezetvédelmi hatósági kötelezettségek teljesítését, valamint az olyan nem várt szennyezések, illetve környezetvédelmi kötelezettségek kezelését, amelyeknél a szennyezések kivizsgálása, esetlegesen elhárítása szükséges.
Interne Kennung: EKR001273012026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Állapotfelmérés Kelet-Magyarországon
Beschreibung: A tárgyi közbeszerzési eljárás célja vállalkozási keretszerződés megkötése két részajánlattételi lehetőséggel, és a keretösszeg 70 %-áig terjedő lehívási kötelezettséggel. mennyisége: - Kézi feltárás, a munkagödör visszatöltése a kitermelt anyaggal és gépi tömörítés 50 db - Mintavétel kézi mintavevővel 5 db - Gépi fúrással talajmintavétel, védőcsövezés nélkül 5 db - Talajvíz mintavétel biztosított furatból 25 db - Gépi fúrással talaj- és talajvíz mintavétel, 50-63 mm-es ideiglenes csövezéssel, védőcsövezés nélkül 50 db - Védőcsövezés többlet díja mintavételi fúrás kialakításánál 15 db - Kutak eltömedékelése (ø ≤ 125 mm) 50 db - Kutak tisztító szivattyúzása, kompresszorozása, karbantartása, iszaptalanítása átmérőtől függetlenül; talpmélység ≤ 8 méter 50 db - Kutak kiálló védő-fejcsövének kialakítása (átmérőtől függetlenül max. 160 mm átmérőjű béléscső köré), zárása lakattal 25 db - Kerti csapházban történő fejcső kialakítása (átmérőtől függetlenül max. 160 mm átmérőjű béléscső köré), zárhatóvá tétele 25 db - EOV koordináták (X, Y, Z) meghatározása (cm-es pontossággal) 50 db - Egykutas, több kutas nyeletési és szivattyúteszt tervezés, biológiai és kémiai tesztek laboratóriumi és terepi tesztjeinek tervezése, értékelése 10 db - Egykutas, több kutas nyeletési és szivattyúteszt elvégzése (elszámolása terepi technikusi órában történik) 17 db - Szennyezett talaj kitermelése, szállítása, hulladékkezelőnek történő átadása (HAK 17 05 03*) 325 db - Tiszta anyag (talaj, ágyazati anyag) visszatöltése anyagárral, a megkívánt tömörítéssel együtt 300 db - Kiszállási díj nehézgépek esetén 525 db - Fúrási terv 8 db - Tényfeltárási záródokumentáció 3 db Beavatkozási tervdokumentáció 2 db - Kármentesítési monitoring tervdokumentáció 3 db - Kármentesítési monitoring jelentés 2 db - Kármentesítési monitoring záródokumentáció 3 db - Kármentesítő rendszer vízjogi engedélyezési tervdokumentációja 2 db - Monitoring kutak vízjogi létesítési/megszüntetési engedélyezési tervdokumentációja 3 db - Monitoring kutak vízjogi üzemeltetési tervdokumentációja 2 db - Mérnök napidíj 10 db - Technikusi napidíj 10 db - Laborvizsgálatok: - Összes alifás szénhidrogén (TPH - GC) C5-C40 16 db - Benzol és alkilbenzolok (BTEX) 16 db - Policiklikus aromás szénhidrogének (PAH) 16 db - TPH, BTEX, PAH 81 db - Általános vízkémiai paraméterek 25 db - Fenolok 8 db - Metán 8 db Keretösszeg: nettó 100.000.000 Ft
Interne Kennung: EKR001273012026/1
Los: LOT-0002
Titel: Állapotfelmérés Nyugat-Magyarországon
Beschreibung: A tárgyi közbeszerzési eljárás célja vállalkozási keretszerződés megkötése két részajánlattételi lehetőséggel, és a keretösszeg 70 %-áig terjedő lehívási kötelezettséggel. mennyisége: - Kézi feltárás, a munkagödör visszatöltése a kitermelt anyaggal és gépi tömörítés 50 db - Mintavétel kézi mintavevővel 5 db - Gépi fúrással talajmintavétel, védőcsövezés nélkül 5 db - Talajvíz mintavétel biztosított furatból 25 db - Gépi fúrással talaj- és talajvíz mintavétel, 50-63 mm-es ideiglenes csövezéssel, védőcsövezés nélkül 50 db - Védőcsövezés többlet díja mintavételi fúrás kialakításánál 15 db - Kutak eltömedékelése (ø ≤ 125 mm) 50 db - Kutak tisztító szivattyúzása, kompresszorozása, karbantartása, iszaptalanítása átmérőtől függetlenül; talpmélység ≤ 8 méter 50 db - Kutak kiálló védő-fejcsövének kialakítása (átmérőtől függetlenül max. 160 mm átmérőjű béléscső köré), zárása lakattal 25 db - Kerti csapházban történő fejcső kialakítása (átmérőtől függetlenül max. 160 mm átmérőjű béléscső köré), zárhatóvá tétele 25 db - EOV koordináták (X, Y, Z) meghatározása (cm-es pontossággal) 50 db - Egykutas, több kutas nyeletési és szivattyúteszt tervezés, biológiai és kémiai tesztek laboratóriumi és terepi tesztjeinek tervezése, értékelése 10 db - Egykutas, több kutas nyeletési és szivattyúteszt elvégzése (elszámolása terepi technikusi órában történik) 17 db - Szennyezett talaj kitermelése, szállítása, hulladékkezelőnek történő átadása (HAK 17 05 03*) 325 db - Tiszta anyag (talaj, ágyazati anyag) visszatöltése anyagárral, a megkívánt tömörítéssel együtt 300 db - Kiszállási díj nehézgépek esetén 525 db - Fúrási terv 7 db - Tényfeltárási záródokumentáció 2 db - Beavatkozási tervdokumentáció 3 db - Kármentesítési monitoring tervdokumentáció 2 db - Kármentesítési monitoring jelentés 3 db - Kármentesítési monitoring záródokumentáció 2 db - Kármentesítő rendszer vízjogi engedélyezési tervdokumentációja 3 db - Monitoring kutak vízjogi létesítési/megszüntetési engedélyezési tervdokumentációja 2 db - Monitoring kutak vízjogi üzemeltetési tervdokumentációja 3 db - Mérnök napidíj 10 db - Technikusi napidíj 10 db - Laborvizsgálatok: - Összes alifás szénhidrogén (TPH - GC) C5-C40 16 db - Benzol és alkilbenzolok (BTEX) 16 db - Policiklikus aromás szénhidrogének (PAH) 16 db - TPH, BTEX, PAH 81 db - Általános vízkémiai paraméterek 25 db - Fenolok 7 db - Metán 8 db Keretösszeg: nettó 100.000.000 Ft
Interne Kennung: EKR001273012026/2